Miłośnicy Kakao- łączmy się!

Wiążąca moc +Kakao

 

Siemaneczko miłośniku Kakao!

Historia Plus Kakao leży nieco dalej w przeszłości niż moment kiedy zaczęliśmy być parą. Można nawet powiedzieć, że to Kakao nas połączyło 🙂 

Konrad jest muzykiem (często też muzyka jest Konradem). Szukał czegoś, co mógłby zaoferować ludziom podczas swoich koncertów i na szczęście znajomi zaprosili go na Ceremonię Kakao. To było to! Duch Kakao podbił jego serce! Od tego momentu Konrad tworzy (już teraz tworzymy razem) wydarzenia z muzyką na żywo i Kakao, dzieląc się radością ze wspólnego śpiewania, medytacji, rozmów z ludźmi. Postanowił otworzyć sklep internetowy, aby zaoferować Kakao jeszcze większej liczbie osób. I tu pojawiam się ja!

Kiedy się spotkaliśmy i Konrad opowiedział, że pracuje z Ceremonialnym Kakao, zaoferowałam swoją pomoc w projektowaniu naklejek i logo, robieniu zdjęć i tworzeniu angażujących postów na FB. Tak się zaczęła nasza współpraca biznesowa (a obok niej miłość i romantyczna sfera życia). To piękny przykład współpracy damsko-męskiej: ja daję swoją kreatywność i poczucie smaku, Konrad zajmuje się wszystkimi technicznymi sprawami, finansami i wszystkim tym, co wymaga skupienia i koncentracji.

Każdego dnia odkrywamy nowy potencjał, który Kakao wnosi do naszego życia: ja nauczyłam się marketingu internetowego, trochę fotografii kulinarnej. Oboje odkrywamy szczegóły związane z rozwijaniem stabilnego i silnego biznesu, który jest bardziej jak styl życia, ścieżka i pasja! Ponadto jesteśmy wielkimi miłośnikami muzyki i to jest nasz główny punkt: połączyć Kakao z muzyką i wykorzystać tę fuzję, aby pomóc ludziom odkryć ich prawdziwy potencjał. Robimy to podczas naszych Ceremonii/Spotkań z Kakao. Mamy przygotowany śpiewnik dla wszystkich w kręgu, aby mogli się przyłączyć i śpiewać razem z nami.

Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mieli przyjemność zaprezentować Wam nasze nagrania z projektu Musandera (użytkowniku Soundcloud’u przygotuj się!) 🙂 .

Wspaniałych wrażeń z Kakao!
Justyna & Konrad

Justyna aka Jaga

Pisanie tekstów
Kontakty z ludźmi
Bujanie w obłokach

Szaza

Sekretarka
Biuro do Spraw Rozrywki

Konrad

Głos rozsądku
Wiodąca gitara
Oaza spokoju

Iks, Huni & Bodzio

Dryżyna Podnosząca Morale
(morale się nie odmienia, tak samo jak Kakao!)

5/5
Przepyszne, nie ma nawet co porównywać z tym co dostępne jest w sklepach. 😊 Trzeba spróbować samemu. 🤤☕️👌
leaves-free-img-1.png
pngwing.com (10)

Najważnieszy składnik Kakao?

Miłość i uważność 💗

Ręcznie pakujemy każdą porcję i jest ona pełna pozytywnych wibracji!